RFID teknolojileri, radyo frekansı yardımı ile nesneleri veya canlıları tanımlamaya yarar. Aktif/pasif RFID etiketler, nesnelerin veya canlıların kimliklendirilmesinde kullanılır. 125-134 KHz(Low Frequency)(LF), 13.56MHz(High Frequency)(HF), 865-868 MHz(Ultra High Frequency)(UHF) ve 2.45 GHz (Micro Wave) olarak farklı frekanslarda çalışan sistemler kullanılmaktadır.

Personel

personel takibiPersonelinizin giriş ve çıkışını takip edebilir, yasak bölgelere yetkisiz kişilerin erişimini engelleyebilirsiniz.

Hasta

hasta takibiHastalarınızın hastane içerisindeki muayenehane, laboratuar ve ameliyathane gibi farklı birimlerde takibini otomatikleştirin.

Çocuk

çocuk takibiYuva, okul, alışveriş merkezi ve oyun alanı gibi çocukların sınırları dışına çıkmasını istemediğiniz yerlerde kontrolü otomatikleştirin.

Taraftar

taraftar takibiStat girişlerindeki kuyrukları sona erdirebilir, sahte bilet kullanımını engelleyebilirsiniz.

Kütüphane

kütüphane takibiÖdünç almak, iade, takip ve tasnif etmek gibi zaman-emek yoğun işlerden tasarruf edebilir, çalışanlarınızın kullanıcılara daha iyi hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Stok Takibi

stok takibiStok giriş çıkışını otomatikleştirebilir, fiili stoğunuzu dilediğiniz an saniyeler içerisinde sayabilirsiniz.

Demirbaş

demirbaş takibiİşletmeniz dahilindeki tüm demirbaşların ne zaman kim tarafından kullanıldığını veya o an nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Hazır Giyim

giyim takibiMarka, çeşit ve bedenin bol olduğu hazır giyim sektöründe, RFID uygulamaları gerek üreticiler, gerekse mağaza zincileri için büyük kolaylıklar getirebilir.

Üretim Takibi

üretim takibiFabrikalarda ve imalathanelerde üretim sürecinin ve taşıma kasalarının takibi eş zamanlı olarak RFID ile yapabilir iş yerinnizdeki görünülebilirliği artırabilirsiniz.